top of page

ÖDEMELER SAYFASI

ÖDEME YÖNTEMLERİ

1- Aidat ödemeleri için kendi bankanıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz:*

Alıcı: Klasik Keyifler Müzik Derneği 
Garanti Bankası 
Çengelköy Şubesi
TL Hesabı
IBAN: TR94 0006 2000 5730 0006 2993 21

Minimum aidat 50 TL dir, isterseniz daha yüksek bir tutar belirleyebilirsiniz.
(EFT ya da havale yaparken alıcı ismini tam olarak kıslatmadan yazmanız gerekiyor !)

2- Aidatlarınızı İyzico sistemi üzerinden 'kredi kartınız' ile 6 aylık ya da yıllık olarak ödeyebilirsiniz: **3- Derneğe üye ya da KK Dostu olmadan da DESTEK ya da SPONSORLUK yapabilirsiniz. Ufak ya da büyük bu bağışlar 'sponsorluk' olarak kabul ediliyor ve vergi matrahından belirli oranlar dahilinde düşülebiliyor. ** -***
 
 Bu çeşit destekler de online olarak kredi kartı ile ödenebiliyor. Rakkamlar İyzico kuralları gereği sabit.
2000 TL üzerindeki destek ya da sponsorluklar için lütfen bizimle temasa geçin: music@klasikkeyifler.org

* 2020 yılından bu yana değişmeyen dernek üyelik aidatları, 2023 yılı başından itibaren minimum 50 TL olarak ayarlanmıştır. Dilerseniz  daha yüksek bir aidat belirleyebilirsiniz. Eğer kendi bankanıza otomatik ödeme emri vermiyorsanız, sizleri her ay tekrar tekrar uğraştırmamak için aidatlarınızı 6 aylık 300 TL ya da senelik 600 TL olarak ödeyebilirsiniz.

** Online kredi kartı ödemeleri güvenlik açısından KK web sitesinden değil, İyzico sistemi üzerinden yapılmaktadır. Bunun için belli oranlarda komisyon ödüyoruz, ancak güvenliğiniz bizim için önemli. .

*** Destek ya da sponsorluklarınız için 'Dernek Gelir Makbuzu' verebiliyoruz. Gider göstermek için fatura olarak kullanabiliyor ve vergi matrahınızdan düşebiliyorsunuz. Böyle bir belge istiyorsanız music@klasikkeyifler.org adresine fatura bilgilerinizi içeren bir mail göndermenizi rica edeceğiz. Vergi matrahından düşebileceğiniz oranlar desteğin ve gelirinizin ornlarına göre değişiyor, kendi muhasebecinize danışmanız tavsiye olunur. Destek ya da sponsorluklarınızı kendi ya da şirketiniz adına açık olarak (bu durumda sizi sponsorlarımız sayfasında gösteririz), ya da anonim olarak yapabilirsiniz.

Aidat ödemeleri için böyle bir makbuz olanağı resmi olarak yoktur.

ESKİ ÜYELERE 2 ÖNEMLİ NOT:

1- Eskiden kendi bankanıza otomatik ödeme emri verdiyseniz ve halen devam ediyorsa. Bu kampanyayı dikkate almayınız. Sizler zaten desteğinizi sürdürüyorsunuz, müteşekkiriz, sağolun.

2- Geçmişte uyguladığımız 'mail order' yöntemi (kredi kartı bilgilerinin imzalı bir form aracılığı ile bildirilmesi ve belirli bir süre için belirli miktarların çekilmesine icazet verilmesi) yeterince güvenli olmadığını düşündüğümüz için iptal edilmiş ve elimizdeki bütün mail order formları imha edilmiştir. 

bottom of page