top of page

Burs Vermek İstiyorum

BURSLAR

KK olarak hedefimiz bu atölyeleri katılımcılar için ücretsiz yapabilmek ki sadece parası olanlar değil yetenekli olanlar da gelebilsin. Böyle bir ortamda kuracakları bağlantılar ile oluşturacakları çevrelerin genç müzisyenlerin kariyerlerinde ve hayatlarında çok önemli ve pozitif olduğuna gönülden inanıyoruz ve ufak büyük desteklerinizi bekliyoruz. Desteğin en güzeli de öğrencilere burs vermek tabi.

Burs karşılığı bir öğrenci için 500 Eurodur.

Bu öğrencinin atölye katılım ücretini karşılar ve KKMD kar amacı gütmeyen bir STK olduğu için direk olarak o öğrenci için yapılan harcamalara gider. Bu harcamalar atölyeler için gelen hoca/sanatçıların yol, konaklama, yemek, ve kaşeleri gibi kalemlerdir. Festivalin ayrıca hazırlık, tanıtım, resmi ve sabit giderler, ses ve video kaydı, mekan/sahne kirası, piyano kirası, taşınması ve akordu gibi masrafları da vardır ve bunlar diğer sponsorlar tarafından karşılanmaktadır.

 

Hazırlık ve organizasyonda çalışanlar gönüllü üyelerimizdir ve karşılık almadan büyük özveri ile çalışmaktadırlar. Ancak bu sürdürülebilir değildir. İlerde organizasyonda çalışanlara makul ücretler ödeyebilmek umudundayız, ki bu festival sürsün, gelişsin ve daha da yüksek kaliteli olsun

Bursları 

1 Tam Burs

Yarım Burs

2,3,4,... Burs şeklinde de verebilirsiniz

(Not: Şirketler için en düşük burs 1 Tam Bursdur. Kişiler yarım burs verebilir)

Bu bursları isterseniz kendi seçtiğiniz bir öğrenciye şahsen, (ya da onun adına derneğe ödeme yaparak) verebilirsiniz. Bu durum ancak o öğrencinin KK atölyelerine katılabilecek müzikal gelişmişlik seviyesinde olması durumunda geçerlidir. (gönderdiği referansların hocalar tarafından kabul edilmesi durumu).

Ya da isim ve tercih belirtmeden direk dernek hesaplarına yatırabilirsiniz. (Lütfen adınızı ve parayı hangi amaçla gönderdiğinizi belirtiniz)

Yine tercihinize göre isminizi, şirketinizin ismi de olabilir, burs verenler listesinde yayınlatabilir, (web sitesi ve festival kitapçığı) ya da anonim kalmasını sağlayabilirsiniz.

Burs parasını ödemenin en tercih ettiğimiz yöntemi banka hesaplarımıza havale çıkartmak, ancak nakit paraya da hayır demiyoruz. Banka bilgilerimiz aşağıda.

Ödemeniz karşılığında belge isterseniz resmi bir 'Dernek Alındı Belgesi' verebiliyoruz. Muhasebelerde gider olarak gösterilebiliyor.

KKMD Banka Hesapları:
Garanti Bankası
Çengelköy Şubesi


TL Hesap 
IBAN: TR94 0006 2000 5730 0006 2993 21


USD Hesap 
IBAN: TR48 0006 2000 5730 0009 0976 29


EURO Hesap 
IBAN: TR75 0006 2000 5730 0009 0976 28

Genç müzisyenler adına çok teşekkür ederiz.

KK

bottom of page