top of page

Camille Thomas

Çello Ustalık Sınıfı

21 Mart 2021

Camille Thomas Poster.jpg

Dikkat dikkat,

Türkiye’de yaşayan çello öğrencileri, ya da yurt dışında yaşayan Türk çellistler...

Dünyaca tanınmış çellist Camille Thomas  21 Mart’a  Sanal KK’de çevrimiçi  bir master class yapacak. 

Camille Thomas dünyanın her tarafında solist ve oda müziği müzisyeni olarak konserler vermektedir.  Kendisinin son CD’si ‘’Voices of Hope’’ Fazıl Say’ın cello konçertosunu içermektedir.  2017’de 40 yıldan beri ilk defa bir cellist olarak Deutsche Grammophon ile özel bir kontrat imzalamıştır.

www.camillethomas.com

Bu ustalık sınıfına maksimum 4 öğrenci katılabilecektir. Başvurular, yakın geçmişten bir performans videonuzu, (youtube ya da benzer bir başka hazır link de olabilir; ve repertuar standart bir konçerto ya da bir Bach eseri olmalıdır.) music@klasikkeyifler.org adresine 19 Mart 2021 tarihi saat 19:00’a kadar gönderilerek yapılacaktır. Başvuruda adınızı, soyadınızı, kaç senedir cello çalıştığınızı, okulunuzu ve hocanızı da belirtmeniz gerekmektedir. Ustalık sınıfı İngilizce yapılacaktır, ancak Türkçe tercüme de olacaktır. Seçilen 4 öğrenci ve ustalık sınıfı detayları 20 Mart Cumartesi sabahı ilan edilecektir.

Bu ustalık sınıfı zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecek, ayrıca pasif olarak dinlemek isteyenler için KK youtube kanalından da paylaşılacaktır.  Zoom toplantısı detayları ve saati yakında paylaşılacaktır. 

@klasikkeyifler
@camillethomascellist
@fazılsay
@ozanevrimtunca
@ellen.jewett.violin
@go.ba

Design by Mehmet Gökhan Bağcı
Photo by Dan Carabas

#masterclass #cello #Turkey #klasikkeyifler

bottom of page