top of page

Üyelik ve Destek Çağrısı

Üyelik Çağrısı 2020-11 Nisan.JPG

 

Bütün konser ve kayıtların iptal edildiği ya da ertelendiği bu karantina günlerinde bütün gelirleri konser kaşelerinden oluşan serbest çalışan, kadrosuz ve başka gerliri müzisyenler özellikle zor durumda.

Kar amacı gütmeyen bir STK olarak destek olabilecek ve ortam oluşturabilecek bir konumdayız. Resmi olarak ‘bağış’ toplayamayız ya da 'yardım sandığı' oluşturamayız. (Bunun için özel izinler gerekiyor, ve prensip olarak benimsemiyoruz). Ancak üyelik aidatı ya da sponsorluk olarak toplanan paralar ile müzisyenlere ilerdeki konser, festival ve kayıt projeleri için ‘ön ödemeler’ yapabiliriz.

Bu kampanyadaki destekleriniz (dernek üyelik aidatları) özellikle genç/yaşlı serbest çalışan ve başka geliri olmayan müzisyenleri destekleyecek projelerde onlara iş vererek kullanılacak. Belki hemen konserler olamayacak ama ortam hazır olduğunda, çeşitli projeler, farklı formatlarda ve tüm heyecanı ile ve iyice çalışmış, hazırlanmış ve motive olmuş olarak devam edecek!

Bu Destek Çağrısı bir sadaka ya da ya da yardım sandığı için para toplama çağrısı değildir.  Bir kısmı aşağıda göreceğiniz bu içinde olduğumuz günlerde yapılacak Sanal KK, (Online KK)-Zoom in to KK) bir kısmıda ilerisi için planlanan ama şimdiden üzerinde çalışılan, sol sütundaki 'Sei Solo gibi, müzikal etkinlikler için bir erken ücret ödeme formülüdür, ve tamamen yasaldır.

KKMD’ye vereceğiniz ufak (sizin için ufak, müzik için çok önemli ve kocaman) üyelik aidatları, destekler ve sponsorluklar şu faaliyetler için kullanılacak:

Planlanan etkinlikler hakkında detaylı bilgi için

'Corona Günlerinde KK' sayfamıza bakabilirsiniz.

Korona Günlerinde KK

Online etkinlik takvimimiz bu sayfada:

Zoom in to KK

ve Üye-Destek olmak için bu sayfa:

Üye ol - Destek ol

Daha çok üye ve sponsorluk daha çok zor durumdaki müzisyene destek olabilmemiz demek.

bottom of page