top of page

Besteciler Kazanı 2018

Klasik Keyifler 8.Uluslararası Kapadokya Müzik Festivali

'Besteciler Kazanı'

25-29 Ağustos 2018

 

BAŞVURU KOŞULLARI ve AÇIKLAMALAR:

1 - Çalışmalara katılabilmek için öncelikle KAYIT FORMU 'nu doldurmanız ve göndermeniz gerekmektedir.  

2 - Besteciler Kazanı için  son başvuru tarihi 1 Temmuz'dur. Kabul edilen katılımcılar 5 Temmuz tarihinde belli olacaktır. Kabul edilip edilmedikleri e-posta ile bildirilecektir.
Geç başvurular kabul edilmeyecektir. 1 Temmuz tarihine kadar yeterli başvuru olmama durumunda KK kursları iptal etme hakkını elinde tutar.
 
3 - Kursa kabul edilmek için daha önce yazdığınız müziklerin kayıtlarını (performans/özel kayıt/midi) ve notalarını 'Müzik Gönderin ve Not Gönderin' seçeneğini kullanarak göndermeniz gerekmektedir. Göndermek istediğiniz ses dosyası ' mp3 ' formatında, notalar ise 'pdf' formatında olmalıdır. 20 MB'dan daha büyük dosyalar teknik olarak kabul edilememektedir. Eğer dosya 20 MB'dan daha büyük ise 1 Temmuz tarihine kadar indirilebilecek ayarda 'wetransfer, dropbox' link ile gönderebilirsiniz. YouTube veya SoundCloud linki kabul edilmemektedir.


Bu iki seçenekten biri ile yazılı müziğini göndermeyen başvurular "eksik başvuru" olarak değerlendirilecek ve kabul edilmeyecektir.

4 - 18 yaşından küçük öğrenciler için ebeveyn refakati gereklidir. KK organizasyonu çocukların güvenliği açısından elinden gelen tüm tedbirleri alacaktır. Fakat hiçbir koşulda sorumluluk kabul edilmeyecektir. Bu formu doldurup gönderdikleri anda ebeveynler koşulları ve her türlü sorumluluğu kabul etmiş olacaklardır.

KONAKLAMA:

5 – Kapadokya'daki ana konaklama mekanı kursların yapılacağı bölge Kapadokya Üniversitesi yurtları ve medrese olacaktır. Odalar 2 kişiliktir, banyo ve tuvaleti içindedir. Okul ve yurtlar hakkında daha detaylı bilgi okulun kendi web sitesinden edinilebilir:
http://www.kapadokya.edu.tr/hakkimizda/kapadokya-yerleskesi

 

Başvuru ücreti içerisinde konaklama ve 3 öğün yemek dahil değildir. Yurt odaları 2 kişiliktir. Tek kişi kalmak veya farklı yerde konaklamak isteyenler başvuru esnasında formda belirtmek zorundadırlar. Anlaşmalı oteller için 'KK Team' den destek alabilirsiniz. 

 

Yemekler tabldot usulüdür. Yurt rezervasyonları KK kanalı ile yapılacaktır. Formda yurt ile ilgili bilgileri doldurmanız ve başvuru ücretini ödemeniz halinde rezervasyon talebiniz gönderilmiş olacaktır. Başvuru sırasında ve yer durumuyla ilgili size bir konfirmasyon maili gönderilecektir.

 
Dikkat: Yurda giriş tarihi atölyenin başlamasından bir gece önce 24 Ağustos'ta olmalıdır. Besteciler kazanı belirtilen başlama günü 25 Ağustos sabah saat 10:00'da başlar. Geç gelme durumunda ilk tanıtım toplantısını, oryantasyonu ve ilk dersleri kaçırabilirsiniz.

Yurttan ayrılma tarihi 30 Ağustos saat 13:00'dır (Örnek: 25-29 Ağustos tarihli besteciler kazanına katılanlar, 24 Ağustos 11.00'de giriş, 30 Ağustos saat 13:00'da odadan çıkış yapmak durumundadır). Yurtta kalış geceleme sayısını yurtlardaki yer durumuna göre kabul etmek olasıdır, ancak garanti edilmez.

Yurtlar dışında konaklayan katılımcılar yurt yemekhanesindeki yemeklere katılabilirler. Yemek ücretleri öğün başına 20 TL dir. Bu durumda KK ofisinden fiş alınması gerekmektedir.

Küçük yaştaki katılımcılar ile gelecek olan ebeveynler için de aynı ücretler geçerlidir.

ÖDEME KOŞULLARI:

6 - Katılımcılar başvuru formunu doldurup gönderirken 100 TL’lik sabit bir başvuru ücreti ödemek durumundadırlar. Bu ücret daha sonra ödenecek olan kurs ücretinden düşülecektir. Ancak bu ilk başvuru ücreti aşağıdaki iki koşul haricinde geri ödenmeyecektir:

1- KK’nin yeterli başvuru olmaması durumunda kursu iptal etmesi koşulu, 2- Müzikal seviye nedeniyle kursa kabul edilmeme durumu. 

Besteciler Kazanını'nın gerektirdiği müzikal seviye konusunda sorularınız var ise, lütfen başvuru yapıp para ödemeden önce aşağıdaki telefonlardan detaylı bilgi alın.  

Bu ücret kişisel nedenlerle sonradan yapılan vazgeçmeler ve iptaller durumunda kapasiteyi doldurmuş göstererek daha sonra yapılan başka başvuruları geri çevirmemize neden olanları engellemek için düşünülmüş bir önlemdir. Bu ödeme yapılmadan başvuru yapılmış sayılmayacaktır.

Kabul edilen katılımcılar, 300 Euro (kurs ücreti) ve 150 Euro (konaklama ve yemek ücreti) ile birlikte, 5 Temmuz tarihine kadar göndermelidirler. Bu ödeme zamanında yapılmadığı takdirde başvuran kursa kabul edilme sıralamasını ve şansını kaybedebilir. 100 TL’lik ön başvuru ücreti bu ödeme sırasında düşülecektir. Burs verilmesi mümkündür.


Başvuru ücreti  ödemesi a) banka havalesi yolu ile,  b) 0554-692-8982 no'lu telefon üzerinden (hafta içi) kredi kartı veya nakit ile yapılabilir. Çek kabul edilmemektedir.
Lütfen havale yaptığınıza dair bilgiyi bize e-mail yolu ile ulaştırınız ve olası bir karışıklık durumuna karşı havale dekontlarını saklamanızı, kursa gelirken yanınızda bulundurunuz. ATM'lerden yapılan havalelerde katılımcı isminin mutlaka belirtilmesi gerekmektedir. Gönderen ismi görünmeyen havaleler ödenmemiş kabul edilecektir.

 

Sorular için: 

Gökhan Bağcı 0554 692 89 82

Onur Türkmen 0530 403 88 06

KK Banka Hesap Bilgileri:
Banka : Garanti Bankası
Şube : Çengelköy, Şube kodu : 573
Hesap İsmi : KKMD

 

TL Hesap

IBAN : TR94 0006 2000 5730 0006 2993 21

EURO Hesap 
IBAN: TR75 0006 2000 5730 0009 0976 28

bottom of page