• Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon

1-5 Eylül 2017 Kapadokya Oda Müziği Festivali

ve

Ustalık Sınıfları

 

BAŞVURU KOŞULLARI ve AÇIKLAMALAR:

1 - Çalışmalara katılabilmek için öncelikle bu  KAYIT FORMU 'nu doldurmanız ve göndermeniz gerekmektedir.  

2 - Son başvuru tarihleri bütün kurslar için 15 Ağustos'dur. Bu tarihe kadar bütün başvurular elimize geçmiş olmalıdır. Ancak kontenjanda yer olması halinde geç başvurular da kabul edilebilir.

Başvurularda yurtlardaki ve sınıf kapasitelerindeki yer durumu da değerlendirilecektir.

Başvurular formun elimize geçme önceliğine göre sıralanacaktır. Sınıf kapasitelerinin dolması durumunda geç başvurular maalesef kabul edilmeyebilir.

Başvuranların müzikal olarak kabul edilme koşulları başvuranın ve diğer başvuran katılımcıların teknik ve müzikal seviyesine ve sayılarına göre belirlenecektir. 15 Ağustos'a kadar yapılan başvurular 16 Ağustos 'da email ile cevaplanacak, kabul edilip edilmedikleri bu mailde bildirilecektir.

15 Ağustos tarihine kadar yeterli başvuru olmama durumunda KK kursları iptal etme hakkını elinde tutar.
 

3 - Kursa kabul edilmek ve seviyenizi belirlemek için göndermeniz gereken müzik kayıtlarınızı 'Müzik Gönderin' seçeneğini kullanarak göndermek istediğiniz ses dosyasını bilgisayarınızdan yükleyebilirsiniz. Ses dosyaları mp3 formatında olmalıdır. 20 MB'dan daha büyük dosyalar teknik olarak kabul edilememektedir. Eğer dosya 20 MB'dan daha büyük ise performansın süresini kısaltarak gönderiniz. 

Bir diğer alternatif de YouTube veya SoundCloud linki göndermektir. 
(YouTube da 'public' olmasını istemediğiniz linkleri 'private' yapıp sadece music@klasikkeyifler.org adresinin görebileceği şekilde de gönderebilirsiniz)


Bu iki seçenekten biri ile kendi çaldığı müziği göndermeyen başvurular "eksik başvuru" olarak değerlendirilecek ve kabul edilmeyecektir.

4 - 18 yaşından küçük öğrenciler için ebeveyn refakati gereklidir. KK organizasyonu çocukların güvenliği açısından elinden gelen tüm tedbirleri alacaktır. Fakat hiçbir koşulda sorumluluk kabul edilmeyecektir.
Bu formu doldurup gönderdikleri anda ebeveynler koşulları ve her türlü sorumluluğu kabul etmiş olacaklardır.

KONAKLAMA:

5 – Kapadokya'daki ana konaklama mekanı kursların yapılacağı Kapadokya Meslek Yüksek Okulu yurtları olacaktır. Odalar 2 kişiliktir, banyo ve tuvaleti içindedir.
Okul ve yurtlar hakkında daha detaylı bilgi okulun kendi web sitesinden edinilebilir:
http://www.kapadokya.edu.tr/hakkimizda/kapadokya-yerleskesi


Başvuru ücretinde konaklama ve 3 öğün yemek dahildir. Yurt odaları 2 kişiliktir. Tek kişi kalmak isteyenler katılımlım ücretine kalacağı gün başına 15 TL daha ekleyerek konaklayabilirler. Ancak tek kişilik oda kapasitemiz sınırlıdır. İsteyen 3 kişilik odalarda da kalabilir. Yemekler tabldot usulüdür.  Yurt rezervasyonları KK kanalı ile yapılacaktır. Formda yurt ile ilgili bilgileri doldurmanız ve ilk başvuru ücretini ödemeniz halinde rezervasyon talebiniz gönderilmiş olacaktır. Başvuru sırasına ve yer durumuna göre size bir konfirmasyon maili gönderilecektir.

 

Farklı yerde konaklamak isteyenler başvuru esnasında formda belirtmek zorundadırlar.

Dikkat: Yurda giriş tarihi atölyenin  başlamasından bir gece önce 31 Ağustos'ta olmalıdır. Ustalık sınıfları belirtilen başlama gününde sabah saat 10'da başlar. Geç gelme durumunda ilk tanıtım ve oryantasyon toplantısını ve ilk dersleri kaçırabilirsiniz.

Yurttan ayrılma tarihi kurs bitiminin son günü saat 13:00'dır (Örnek: 1-5 Eylül tarihli ustalık sınıfına katılanlar, 5 Eylül günü saat 13:00'da odadan çıkış yapmak durumundadır). Yurtta kalış geceleme sayısını yurtlardaki yer durumuna göre kabul etmek olasıdır, ancak garanti edilmez.

Yurtlar dışında konaklayan katılımcılar yurt yemekhanesindeki yemeklere katılabilirler. Yemek ücretleri öğün başına 10 TL dir. Bu durumda KK ofisinden fiş alınması gerekmektedir.

Küçük yaştaki katılımcılar ile gelecek olan ebeveynler için de aynı ücret geçerlidir.

ÖDEME KOŞULLARI:

6 - Katılımcılar başvuru formunu doldurup gönderirken 100 TL’lik sabit bir başvuru ücreti ödemek durumundadırlar. Bu ücret daha sonra ödenecek olan kurs ücretinden düşülecektir. Ancak bu ilk başvuru ücreti aşağıdaki iki koşul haricinde geri ödenmeyecektir: 1-  KK’nin yeterli başvuru olmaması durumunda kursu iptal etmesi koşulu, 2-  Müzikal seviye nedeniyle kursa kabul edilmeme durumu. 

Ustalık Sınıflarının gerektirdiği müzikal seviye konusunda sorularınız var ise, lütfen başvuru yapıp para ödemeden önce aşağıdaki telefonlardan detaylı bilgi alın.  

Bu ücret kişisel nedenlerle sonradan yapılan vazgeçmeler ve iptaller durumunda kapasiteyi doldurmuş göstererek daha sonra yapılan başka başvuruları geri çevirmemize neden olanları engellemek için düşünülmüş bir önlemdir. Bu ödeme yapılmadan başvuru yapılmış sayılmayacaktır.

Kurs ücretinin yarısı 20 Ağustos tarihinden önce ödenmiş olmalıdır. Bu ödeme zamanında yapılmadığı takdirde başvuran kursa kabul edilme sıralamasını ve şansını kaybedebilir.

Kalan miktar kursun başlama günü ödenecektir (100 TL’lik başvuru ücreti bu ödeme sırasında düşülecektir).

Başvuru ücreti  ödemesi a) banka havalesi yolu ile,  b) 0554-692-8982 no'lu telefon üzerinden (hafta içi) kredi kartı ile yapılabilir. Lütfen havale yaptığınıza dair bilgiyi bize e-mail yolu ile ulaştırınız ve olası bir karışıklık durumuna karşı havale dekontlarını saklayıp son ödemeyi yaparken yanınızda bulundurunuz. Havalelerde gönderen ismini yazmanız çok önemlidir. ATM'lerden yapılan havalelerde gönderen ismi gözükmemekte ve ödeme yapılmamış kabul edilmektedir.

Son ödeme banka havalesi yolu ile, kredi kartı ile ya da nakit olarak yapılabilir. Çek kabul edilmemektedir.


KK Banka Hesap Bilgileri:
Banka : Garanti Bankası
Şube : Çengelköy Şube kodu : 573
Hesap İsmi : KKMD
Hesap No : 6299321
IBAN : TR94 0006 2000 5730 0006 2993 21